KONST / Litografier / Färglitografi 14886202
nr 1488 6202
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 73/380. Färglitografi, bildmått: 57x42 cm, yttermått inklusive ram: 78x60 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:28:57
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.000 kr
6
2.400 kr
7